Poziomo
- 1. Oblicz 0,1*0,1, a następnie wpisz wynik słowami.
- 4. Odejmowanie liczb to ....
- 5. Jaka to liczba 1 000 000 000?
- 7. Jak w życiu codziennym przeczytasz ułamek 0,5?
- 10. Ile złotych zapłacimy za 0.5kg pomidorów po 12zł/kg? Odpowiedź: ..... złotych.
Pionowo
- 2. Oblicz kwadrat liczby 4. Wynik wpisz słowami.
- 3. Oblicz 0,09 * 100, a następnie wpisz wynik słowami.
- 6. Mnożenie liczb to ...
- 8. Inaczej 0,25?
- 9. Ile wynosi średnia arytmetyczna liczb: 3,8 i 4,2?
- 11. Ola kupiła 2,5kg jabłek po 14zł/kg, Jakub kupił 3,5kg gruszek po 11zł/kg. Kto zapłacił więcej za owoce?
- 12. Czy 0,012 : 1000 = 12? TAK/NIE



